Manager zonal vanzari produs financiar

consultantacj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca internationala, lider in domeniul creditarii imobiliare,agreata si garantata de BNR, participanta la fondul de garantare bancara
Proiect de pregatiri si colaborare foarte interesant, posibilitate de a asimila o noua meserie si a colabora cu o Banca Internationala ,pentru o gama larga de clienti indiferent de domeniul pregatirii:si anume de la cei care care vor sa aiba venituri suplimentare (bani de buzunar) pina la cei care vor sa demareze o afacere serioasa in domeniul financiar bancar. Munca efectiva este de a acorda consultanta clientilor bancii, deschidere de conturi, credite formarea in timp a unei echipe de consultanti si managementul ei .Program flexibil min 2 ore pe zi,10 ore/saptamana,pregatire gratuita, indrumare permanenta pentru a urca in cariera pe baza rezultatelor proprii. (part-time,full-time)
Fiind vorba de de castigarea unei independente materiale cu riscuri minime si investitie foarte mica credem ca este o sansa pentru orice opersoana receptiva la colaborari, flexibila si dechisa la noi provocari ,in afara obligatiilor sale curente profesionale
Pregatirile vor incepe de la 1 mai pe grupe de (5-7) candidati care au participat la un interviu si au fost autorizati pentru fiecare localitate specificata

CERINTE

Prezenta fizica agreabila, usurinta in a stabili relatii noi interumane,
Abilitati de comunicare,
Orientat sore construirea unei cariere
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele
Optimist,consecvent
Abilitati de analiza si planificare
Are posibilitatea de a vinde un produs bancar cu o echipa
experienta in a construi si conduce echipe

BENEFICII OFERITE

venituri peste medie 300-1000 euro comisioane si bonusuri
dotare tehnica
program flexibil
cariera in domeniul bancar
pregatire gratuita de specialitate
venituri direct proportionale cu efortul depus
dezvoltatea unei cariere pe termen lung

DESCRIEREA FIRMEI

Banca internationala