Manager Zonal de Vanzari Cluj Napoca

SWISS SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza serviciile companiei
Dezvolta noi strategii de atragere a clientilor la nivel local si regional
Identifica si contacteaza potentiali clienti
Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si a acordurilor comerciale
Completeaza zilnic raportul de activitate

CERINTE

Absolvent studii superioare
Experienta minim trei ani in vanzari
Cunostinte avansate - tehnici de vanzari/negociere
Cunostinte avansate de MS Office
Abilitati foarte bune de comunicare - scris si oral
Persoana orientata catre obtinerea de rezultate si spre construirea unei cariere
Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
Ambitios, serios, dinamic
Permis de conducere Cat. B
Tinuta business

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari)
Masina de serviciu, telefon, laptop
Mediu de lucru profesionist

Swiss Solutions este una din cele mai importante agentii de traduceri din Romania. Avem relatii de parteneriat cu peste 800 de companii din tara si din strainatate. In cei 7 ani de existenta, am tradus peste 400.000 de pagini in/din 33 de limbi, oferind servicii de un inalt nivel calitativ.
Personalul profesionist si dedicat, atentia la detalii, orientarea catre client, dinamismul si dorinta de imbunatatire continua ne-au ajutat sa ne cladim un nume in industria traducerilor si a serviciilor conexe.

Daca doresti sa faci parte din echipa de success a agentiei noastre, nu ezita sa aplici pentru acest job!