Manager Zonal

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si evaluarea activitatii magazinelor din subordine;
- instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor;
- cunoastrea pietei locale pentru stabilirea strategiilor de vanzare;
- intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
- administrarea bugetelor;
- implicarea puternica in activitatea magazinelor pentru realizarea obiectivelor propuse;
- promovarea permanenta a companiei.

CERINTE

- coordonarea unei echipe min 2 ani;
- administrare bugete;
- administrarea resurselor materiale min 2 ani;
- experineta in vanzari min 3 ani;
- cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu);
- studii superioare;
- dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala;
- situarea intr-o pozitie asecendenta pe traseul profesional;
- cunoastrea limbii maghiare.

BENEFICII OFERITE

- venituri corelate cu realizarile;
- oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala;
- un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

Lider pe piata de retail telefonie mobila.