Manager Zonal

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si evaluarea activitatii magazinelor din subordine
- Instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor
- Cunoastrea pietei locale pentru stabilirea strategiilor de vanzare
- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
- Administrarea bugetelor
- Implicarea puternica in activitatea magazinelor pentru realizarea obiectivelor propuse
- Promovarea permanenta a companiei

CERINTE

- Coordonarea unei echipe min 2 ani
- Administrare bugete
- Administrarea resurselor materiale minim 2 ani
- Experineta in vanzari minim 3 ani
- Cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)
- Studii superioare
- Dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala
- Situarea intr-o pozitie asecendenta pe traseul profesional

BENEFICII OFERITE

- Venituri corelate cu realizarile
- Oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
- Un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Lider national de telecomunicatii pe piata de retail