MANAGER ZONAL

SC RETRO-GOLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- part-time cu posibilitate de dezvoltare graduala a
carierei si a activa full time ,(detalii la interviu
cu persoanele selectate)
-full time -manager de district-
conducerea,dezvoltarea si pregatirea unei echipe
proprii de consultanti bancari,in vederea deschiderii
de conturi pentru clienti si dezvoltarea bancii.
Consultanti -pentru produs bancar in domeniul
constructiilor de case,amenajari,cumparari,s.a.
acordarea de servicii financiar bancare (vanzare
directa si consiliere financiara),consultanta
clientilor bancii in vederea oferirii solutiei optime
acoperirii nevoilor,deschidere conturi
-program flexibil (posibilitate de a activa min 2
ore/zi)

CERINTE

min 18 ani,studii min bacalaureat
-posibilitate de a activa efectiv min 2 ore/zi
-|manageri de district|-persoane fizice, persoane
juridice cu experienta in vanzari(produse financiare
constituie avantaj)cu abilitati de construire si
conducere a echipei,cu aspiratii spre o cariera de
succes in domeniul bancar,si care au o echipa minima
de vanzari care poate fi capacitata in aceasta
activitate.
-lideri care cauta mai multe
oportunitati,libertate,mai multi bani impreuna cu
echipa lor
-persoane autoritare,creative ,motivate a dezvolta o
cariera intr-o afacere proprie in domeniul bancar si
de a reusi financiar
consultanti- prezenta fizica agreabila,spontaneitate,
entuziasm,siguranta si incredere in sine,pozitivi
dornici de a dezvolta o cariera de succes intr-un
domeniu nou in romania

BENEFICII OFERITE

Ptr candidatii care intrunesc conditii de full time
min 500 euro,laptop,aparatura proiectare,modem
zapp.leasing auto partial,asigurare de viata
-pentru part time comisioane proportionale cu
realizarile
pregatire gratuita
-munca este singura investitie
-diversificare venit prin premii,excursii strainatate
-cariera pe termen lung
-program flexibil
-mediu propice dezvoltarii personale
-indrumare gratuita
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA, COMERT, ALIMENTATIE PUBLICA