MANAGER ZONA

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza eficient toate resursele alocate (umane, financiare, deadline-uri);
- Urmareste realizarea obiectivelor generale, aferente postului;
- Efectueaza analize de Zona arondata si emite propuneri pe termen scurt si mediu;
- Propune masuri pentru cresterea performantelor de vanzare si incasare;
- Reprezinta societatea in relatiile cu clientii si alti parteneri de afaceri, relatii necesare bunului mers al activitatii departamentului.

CERINTE

- Studii superioare, studiile complementare de management constituie un avantaj.
- Experienta de minim un an pe o pozitie similara.
- Persoana dinamica, proactiva, cu excelente capacitati de organizare si control, bune abilitati de comunicare si inter-relationare la toate nivelurile.
- Bune cunostinte de operare PC, bune cunostinte de limba engleza.
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Compania ofera un mediu de activitate dinamic si propice dezvoltarii profesionale;
- Puteti trimite un CV si o scrisoare de intentie si la cj_manager@relad.ro, mentionand pozitia pentru care aplicati.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.