MANAGER TEHNIC - relele de telecomunicatii

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

MANAGER TEHNIC

Descriere:

Coordoneaza intreaga activitate a societatii pe partea tehnica in ceea ce priveste instalarea de clienti in relelele de telecomunicatii
Verifica si urmareste respetarea tuturor precedurilor de instalare primite de la colaboratori
Respectă termenele, procedurile şi regulamentele companiei
Reprezintă societatea la nivel local în relaţiile cu terţii
Asigură o buna comunicare între membrii echipei locale şi centrul de management

CERINTE

Cerinte:

Studii superioare - telecomunicatii
Cunoştinţe generale tehnice specifice domeniului cablu TV, parametrii tehnici ai cablurilor
Cunostinte foarte bune de operare pe calculator cu baze de date si Autocad
Permis cat. B
Abilităţi de comunicare, flexibilitate, deschidere la sugestii, gândire pozitivă
Bună organizare, precizie
Proactivitate, interes pentru maxima satisfacţie a clienţilor societatii

BENEFICII OFERITE

Oferta:

Pachet salarial atractiv.

Cariera intr-o ocompanie cu renume in instalatii de telecomunicatii.

STARJOBS - Solutii optime in domeniul resurselor umane Oferim servicii complete resurse umane:
Munca prin agent de munca temporara - Leasing de personal Inchiriere de personal
Recrutare si selectie
Head hunting
Salarizare
Training
Teste psihologice
Fisa postului
Consultanta de legislatie a muncii
Distributie materiale publicitare