Manager Tehnic

SC Epics Booth SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce o sa faca aceasta persoana?
1. Organizarea tuturor evenimentelor pentru buna desfasurare a acestora.
2. E-mailuri si telefoane.
3. Sa se ocupe de aprovizionare, astfel incat sa nu lipseasca nimic.
4. Sa tina stocurile la zi.
5. Sa se ocupe de mentenanta si research pentru implementarea de solutii in vederea dezvoltarii pe termen scurt si lung.
6. Pregatire materiale de suport pentru evenimente.
7. Mentinerea relatiei cu furnizorii.
8. Orice task ce are legatura cu departamentul tehnic.

CERINTE

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana pentru o colaborare cat mai placuta?
1. Sa fie un baiat tanar cu carnet categoria B.
2. Sa fie harnic. Ne plac oamenii care sunt dispusi sa dea 100%.
3. Sa fie atent la detalii.
4. Sa fie organizat, responsabil si un bun organizator.
5. Sa fie descurcaret si persistent. Sa gaseasca o solutie la orice situatie sau provocare.
6. Sa fie dispus sa invete. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, firma nu creste.
7. Sa aiba cei 7 ani de acasa, facultatea nu este obligatorie.
8. Sa stie sa vorbeasca frumos la telefon.
9. Sa fie de gasca. Sa mentina o atmosfera placuta in firma.
10. Sa fie prompt, punctual si deschis la un program prelungit, chiar si in weekend-uri.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
1. Salariu peste medie.
2. Cafele la discretie.
3. Birou si scaun :)
4. Carti de vizita cu poza ta.
5. Mediu de lucru placut.
6. Distractie si voie buna. (asta ne reprezinta)
7. Bonusuri de performanta
8. Sefi intelegatori.
9. Telefon si laptop sau calculator.