Manager restaurant Cluj-Napoca si Timisoara

Bio Box

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Conduce și gestionează punctul de lucru (restaurant)
• Formează și coordonează echipa
• Comunică cu clienții, cu echipa și cu superiorii
• Asigură implementarea și menținerea standardelor de păstrare și servire a produselor
• Gestioneză stocurile existente și le verifică periodic
• Întocmește necesarul și face inventarul din punct
• Intocmește rapoarte verbale și scrise, periodic, conform termenelor stabilite de conducere
• Promoveză valorile și produsele companiei

CERINTE

• Atitudine proactiva
• Abilități de leadership
• Abilităţi de relaţionare și lucru cu oamenii
• Experiență pe post de conducere (minim 1 an)
• Persoană pozitivă orientata spre rezultate
•Abilitati de colaborare și muncă în echipă, perseverenta, responsabilitate si determinare
• Disponibil pentru relocare în țară

*experienţa în management pe domeniul alimentar este un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant
• Bonusuri de performanță și vechime
• Tichete de masă
•Training
• Mediu de lucru sănătos
• Oportuniatea de a crește într-o companie aflată în plină dezvoltare
• Siguranţă
• Posibilitate de relocare în țară

Pachet salarial- fiecare salariat primeşte o ofertă personalizată.
Bonusuri de performanță și vechime: se oferă bonusuri salariale sau în premii la atingerea de targete, câștigarea de concursuri, în funcție de vechime se oferă dicount la produsele Salad Box.
Tichete de masă: la pachetul salarial se adaugă tichete de masă.
Training: formare continuă pentru post și curs de igienă specializat.
Siguranţă- siguranţa unui loc de muncă și a unui salariu plătit mereu la timp.

SALADBOX este o companie multinationala cu puncte de lucru in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite sau personalizate alaturi de alte produse sanatoase.
Misiunea Salad Box este de a promova un stil de viata sanatos, oferind oamenilor ingrediente proaspete care sa asigure diversitatea unei mese.
SALADBOX ofera alternativa de healthy food-restaurant, reusind sa inlocuiasca preparatele congelate cu legume si fructe proaspete, oferind produse de cea mai inalta calitate si savoare.
Salad Box promoveaza alegerile sanatoase in ce priveste stilul de viata si de munca.
De aceea la Salad Box iti oferim nu doar un job ci si un mediu sanatos de dezvoltare.
Daca doresti sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice care invata si se dezvolta continuu aplica acum la acest anunt sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa andreea.munteanu@saladbox.ro