MANAGER REGIONAL

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recruteaza MANAGER REGIONAL pentru clientul din Cluj-Napoca, societate care comercializeaza echipamente pentru service-uri auto.

Responsabilitati:

- indeplineste obiectivele de vanzare si incasare are companiei
-promoveaza si comercializeaza produsele firmei
-creeaza, mentine si dezvolta baza de date si relatiile cu clientii, contribuie la diversificarea gamei de produse vandute;
-prospecteaza piata in vederea identificarii de clienti noi;
-transmite cerintele clientilor la departamentele firmei;
-intocmeste rapoarte de activitate si isi perfectioneaza continuu cunostintele tehnice despre produse;
-coordoneaza echipa din subordine;
-reprezentarea intereselor firmei pe plan local

CERINTE

-Studii universitare finalizate profil tehnic / inginerie - de preferat domeniul mecanic, auto;
- Experienta anterioara in vanzari
- Foarte bune abilitati de comunicare, verbale și scrise;
- Orientarea catre client - abilitati de negociere;
- Capacitatea de planificare / organizare;
- Abilitatea de a motiva si inspira pe ceilalti;
- Capacitatea de a identifica si valorifica potentialul;
- Adaptabilitate si suport in schimbare.
- Cunostinte de operare Microsoft
- Permis de conducere categoria B
- Cunoasterea limbii maghiare - obligatoriu
- Cunoasterea limbii engleze

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu