Manager Magazine (Cluj Napoca)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea si coordonarea punctelor de lucru / florarii - Cluj Napoca;
- monitorizarea si asigurarea bunei desfasurari a activitatii;
- intocmirea actelor si documentelor, conform legislatiei si a procedurilor firmei;
- coordonarea si instruirea personalului;

CERINTE

- absolvent studii superioare (stiinte economice, USAMV);
- experienta in activiatea de coordonare magazine / puncte de lucru - 3 ani;
- bune abilitati de coordonare, atat a personalului, cat si a activitatii;
- permis de conducere categoria B;
- persoana responsabila, organizata;
- simt artistic dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute;
- logistica aferenta postului.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia de personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!