Manager magazine - Cluj

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de implementarea de actiuni eficiente pentru atingerea obiectivelor stabilite de managementul superior;
- propune masuri de utilizare eficienta a spatiului destinat vanzarilor;
- optimizeaza comenzile si stocurile la nivel de magazin;
- urmareste mercantizarea eficienta a produselor la raft;
- se asigura de respectarea legislatiei specifice in vigoare;
- asigura respectarea procedurilor de prezentare a etichetei/pretului corect la raft/produs;
- raspunde de buna implementare si comunicare a campaniilor de marketing;
- se asigura de respectarea politicilor si procedurilor de lucru ale companiei.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- abilitati de coordonare si control al activitatiilor specifice in domeniul retail;
- cunostinte avansate de gestiune a documentelor specifice;
- experienta in FMCG – min 3 ani; experienta intr-o retea de magazine/SMK constituie avantaj;
- excelente abilitati de vanzare si mercantizare;
- cunoasterea pietei de profil din Cluj;
- persoana sociabila cu bune abilitati de comunicare, relationare si negociere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial functie de performante;
Tichete de masa