MANAGER IMPORT-EXPORT (limba rusa)

S.C. DENSO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizarea activitatii subsidiarelor din Bulgaria si Ucraina,
Aprovizionarea cu materii prime a acestor subsidiare,
Evaluarea stocurilor si a preturilor in ceea ce priveste comenzile si livrarile,
Mentinerea legaturii (verbal, fax, scris) cu clientii pentru oferirea de informatii cu privire la produs si termenul de livrare,
Coordoneaza si ofera suport personalului din departamentul de import-export.

CERINTE

Experienta 3 ani intr-o pozitie de middle management,
Studii superioare finalizate (avantaj Comert exterior sau Inginerie Mecanica),
Cunoasterea limbii RUSE- fluent: obligatoriu,
Cunoasterea procedurilor si legislatiei de import -export,
Permis auto- categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, (diferentiat dupa 3 luni activitate).
Logistica aferenta postului (PC, telefon, masina).
Bonusari si prime relationate cu performanta.

Firma DENSO-HR ofera servicii de recrutare-selectie de personal, asistenta in dezvoltarea departamentelor HR, evaluare psiho-profesionala a angajatilor.