Manager filiala

ATENA PERSONAL CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea locului de muncă, responsabilități și îndatoriri
- Sarcini administrative și operaționale
- Conducerea filialei și echipei
- Coodonarea şi controlul marketingului
- Responsabil pentru buna funcţionare a filialei

CERINTE

Competențe administrative și economice:
Resurse umane - de bază
Corespondența de afaceri – avansat
Competențe PC:
Microsoft Excel - avansat
Microsoft Outlook - avansat
Microsoft Word – avansat
Permis de conducere
Categoria B
Abilităţi şi personalitate
- Comportament professional
- Limba: română și engleză / germană / maghiară
- Abilitatea de a comunica (trimite rapoarte) eficient

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv
- Colectiv tânăr, prietenos, comunicativ
- Sprijin maxim din partea echipei noastre
- Perspectiva şi loc de muncă stabil într-o companie în creștere
- Muncă într-o echipă internațională
- O lună de insteruire profesională are loc în filiala noastră centrală din Banská Bystrica, Slovacia.

HR Consulting, Job de brokeraj, Intermediere vizite de studiu

Suntem o companie de consultanţă în curs de dezvoltare dinamică, care se ocupă cu recrutarea de candidați din țările europene.

Companie deţine licenţă pentru servicii de recrutare forţă de muncă