Manager Departament Tehnic (Cod LOG BL Th Td)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea controlului zilnic, saptamanal si lunar al instalatiilor tehnice;
Reparatii si intretinere efectuate conform planificarii sistemului tehnic;
Supravegherea reparatiilor oferite prin firmele de service;
Intretinerea si administrarea instalatiilor conform planului de mentenanta stabilit;
Administrarea/organizarea documentelor corespunzatoare si a registrului firmei;
Coordonarea activitatilor firmelor de service;
Responsabilitatea pieselor schimb necesare in depozit;
Conducerea angajatilor/colaboratorilor din domeniul tehnic;
Disponibilitate la orice ora in caz de urgenta.

CERINTE

Studii de specialitate in domeniul tehnic;
Experienta profesionala de minim 3 ani in domeniul tehnic – aparate de refrigerare, utilaje de ridicare si transport;
Experienta pe functie de conducere minim 3 ani;
Cunostiinte bune de operare PC (MS Office);
Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
Cunostinte de limba germana - constituie un avantaj;
Competente organizatorice si de lucru in echipa;
Putere de convingere/capacitate de a se impune;
Dedicare, capacitate de a indeplini sarcini dificile;
Disponibilitate pentru lucru in schimburi;
Flexibilitate si rezistenta la stres;
Permis de conducere categ B.
Dorinta de a lucra intr-o companie multinationala.

Grupul Kaufland se numără printre cele mai mari companii de retail din Europa şi este un angajator dinamic şi dedicat.
Seriozitatea, deschiderea şi performanţa se asociază cu mediul nostru de lucru.
Noi oferim angajaţilor noştri măsuri efective de dezvoltare profesională, precum
şi programe interne în vederea unei calificări superioare.
Formarea continuă reprezintă un instrument obligatoriu pentru atingerea permanentă a succesului.

Doriţi să vă alăturaţi unei echipe de succes ?

Atunci vă rugăm să ne trimiteţi scrisoarea de intenţie şi CV-ul dumneavoastră.

Numai candidaţii selectaţi pentru interviu vor fi contactaţi.