MANAGER DEPARTAMENT GLAZURARE - INDUSTRIA CERAMICA

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea departamentului din perspectiva procesului muncii, personalului, resurselor alocate;
- stabileste si asigura indeplinirea criteriilor de performanta;
- sprijina personalul din subordine prin oferirea de cunostinte de specialitate necesare;
- initiaza proiecte de instruire profesionala pe teme specifice;
- mentine echipamentele si dotarile tehnologice intr-o stare buna.

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic;
- experienta de min 5 ani intr-un domeniu industrial similar;
- experienta in domeniul ceramic si/sau metalurgic;
- responsabilitati anterioare de conducere si responsabilitati asupra aplicarii cunostintelor de specialitate;
- cunostinte despre procesul de planificare si organizare a fluxului muncii sau a materialelor pentru asigurarea performantei si calitatii.

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru bune;
- pachet salarial corelat cu nivelul de expertiza al persoanei.

Smart Training asista una din cele mai inovatoare companii producatoare de solutii ceramice si metalurgice pentru diverse aplicatii tehnice in selectia pentru postul de MANAGER DEPARTAMENT GLAZURARE