Manager Departament - CLUJ-NAPOCA

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura satisfactia clientilor din cadrul pietei, respectand politica generala a companiei;
- Garanteaza aplicarea politicilor comerciale si umane ale companieie;
- Defineste impreuna cu superiorul ierarhic direct o plolitica adaptata pentru a asigura dezvoltarea permanenta a ofertei comerciale in segmentele sale;
- Este responsabil pentru rezultatele contului de exploatare din segmentele din subordinea sa (cifra de afaceri si de rentabilitate);
- Asigura existenta gamelor de produse definite in magazin;
- Asigura calitatea produselor de pe raft;
- Respecta obiectivele de vanzare.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta minim 3 ani in functii de conducere in comert/ distributie;
- Experienta in cadrul unui lant de magazine alimentare reprezinta un avantaj major;
- Cunoastinte de limba franceza/ enleza la nivel conversational;
- Orientare spre client;
- Bune abilitati de comunicare si negociere.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in peste 11 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 170.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale. Valorile care ne anima sunt: Incredere. Participare. Evolutie.
Succesul Auchan se bazeaza pe calitatea echipelor sale.
Avantajele AUCHAN:
- Veti putea participa la crearea primului hipermarket Auchan in Cluj-Napoca, care face parte dintr-un proiect ambitios si interesant;
- Veti putea beneficia de formare profesionala inainte de preluarea functiei, cat si pe toata durata indeplinirii functiei alaturi de noi;
- Veti avea acces la experienta unica a grupului, facand parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si responsabili, pasionati de comert;
- Veti fi incurajati sa va dezvoltati si sa promovati in cadrul companiei;
- Renumeratie si pachet de beneficii atractive.
... si desigur dinamismul, atmosfera colegiala, entuziasmul ... tot ceea ce inseamna Auchan!