Manager Departament Textile

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Asigură permanent primirea clientilor in conformitate cu normele companiei
* Dezvoltă simtul comercial, eficienţa si autonomia echipei sale
* Contribuie la buna funcţionare a magazinului
* Responsabil de cifra de afaceri a raionului sau
* Coordoneaza echipa de consilieri de vanzari pentru atingerea obiectivelor stabilite
* Realizează rapoarte specifice activităţii raionului
* Verifică zilnic respectarea procedurilor magazinului

CERINTE

* Studii superioare
* Limba franceză
* Experienţa in domeniul comertului si in marea distribuţie reprezintă un avantaj
* Spirit comercial, simţ estetic dezvoltat, orientare către client
* Capacitate de organizare si planificare, spirit de echipă, capacitatea de a lua decizii
* Abilităţi de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-unul dintre cei mai mari retaileri de fashion pe plan mondial.

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting