MANAGER DE PRODUS

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza si are deplina responsabillitate asupra procesului de productie;
- Organizeaza si coordoneaza personalul de productie: recomanda necesarul de personal, asigura continuitate in activitatile de productie
- Planifica stocurile de materii prime si lansarea comenzilor in productie
- Planifica, organizeaza si urmareste derularea in timp a proiectelor;
- Urmarirea procesului de productie in toate fazele sale din punct de vedere calitativ si al incadrarii in termenele fixate
- Optimizarea proceselor de productie
- Raportare specifica activitatii de productie catre Directorul General

CERINTE

- Studii superioare, de preferinta tehnice
- Experienta intr-un post similar
- Exprienta de lucru intr-o fabrica
- Spirit analitic, dinamism, tenacitate, rigurozitate seriozitate, capacitate de efort sustinut
- Excelente abilitati de planificare, organizare si coordonare
- Limba engleza: nivel mediu / avansat, spaniola- avantaj.
- Operare PC: MS Office

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie internationala;
- Conditii de perfectionare profesionala;
- Mediu de lucru stimulativ.