Manager Calitate Injectie Mase Plastice

Adept Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Producator japonez de cablaje auto si componente plastice, este in cautarea unui Manager Calitate pentru departamentul de IMS din Cluj-Napoca.

REZUMATUL ROLULUI:

- Monitorizarea conformitatii produselor cu cerintele de calitate, asigurându-se ca acestea îndeplinesc standardele de calitate si siguranta, cu 0 defecte.

Responsabilitati:
• Validarea primei piese precum si a pieselor din proces in vederea livrarii
• Validarea produsului finit
• Gestionarea neconformitatilor produsului referitor la normele de calitate prevazute de client • Elaborarea rapoartelor de calitate saptamanale si lunare referitor la personalul alocat sectiei de injectie mase plastice
• Realizarea obiectivelor anuale planificate
• Realizarea auditului de produs
• Respecta si realizeaza toate activitatile conform 5S
• Respecta nórmele de securitate impuse la locul de munca si se asigura ca acestea sunt respectate de personalul din subordine
• Inregistreaza PAQP

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul in limba engleza la cristina@adepthr.ro

CERINTE

Profilul candidatului:
- Experienta in injectie mase plastice, automotive
- Limba engleza
- Limba germana - avantaj
- VDA Certificate

Adept Human Resources ofera o gama flexibila de servicii de recrutare. Echipa noastra de consultanti este specializata in identificarea si atragerea talentelor pentru diverse roluri intr-un numar mare de industrii. Ne mandrim cu experienta si cunostintele acumulate atat in ceea ce priveste candidatii, cat si clientii, in industriile in care ne focusam. Avand in vedere know-how-ul acumulat de Consultantii nostri de-a lungul timpului, putem oferi o solutie in orice situatie.

Scopul nostru este sa construim parteneriate cu clientii nostri, nu sa actionam ca un simplu furnizor. Reusim sa facem acest lucru plecand de la o intelegere in profunzime a afacerii dezvoltate de catre acestia, a mediului in care activeaza si a cerintelor lor specifice. Ca rezultat, oferim un serviciu profesionist, personalizat si eficient din punct de vedere al costurilor.

www.adepthr.ro