Manager Asigurarea Calitatii

Sc Global Energy Products Sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea implementarii si a revizuirii Sistemului Calitatii
-elaborarea Planului de Imbunatatire a Calitatii
-organizarea si coordonarea activitatilor de auditare
-conduce si organizeaza activitatea Comisiei de Analiza a Neconformitatilor
-aplica / propune masuri corective sau preventive in cazul constatarii neconformitatilor
-raspunde de implementarea Sistemului Calitatii din cadrul companiei
-raspunde de elaborarea programelor de inbunatatire a calitatii pe client,dar si produse
-analizeaza si dispune masurile necesare pentru implementarea documentelor Sistemului Calitatii
-raspunde de realizarea sarcinilor din Manualul Calitatii

CERINTE

-cunostinte temeinice privind ISO 9001
-cunostinte solide de desen tehnic
-experienta pe un post similar de minimum 3 ani
-studii superioare in domeniul tehnic si pregatire in managementul calitatii
-cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.

Sc Global Energy Products Sa este o companie care are ca si domeniu principal de activitate constructiile sudate .