Manager aprovizionare

JOLLYCONTOR Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea departamentului aprovizionare;
-asigurarea necesarului stabilit sau solicitat de materii prime, materiale ??i servicii;
-mentinerea evidentei stocurilor si urmarirea istoricului evolu??iei consumului de diverse materiale in vederea optimizarii procesului de aprovizionare;
-interactiunea directa cu furnizorii de materii prime si materiale; obtinerea celor mai bune conditii de colaborare cu acestia; negocierea contractelor, lansarea comenzilor precum si urmarirea ducerii la indeplinire a acestora;
-supervizarea operatiunilor de import de materii prime, materiale, piese de schimb (negociere conditii de colaborare, lansare comanda/ incheiere contract, urmarirea livrarii si intocmirea documentatiei de import sau livrare intracomunitara, mentinerea relatiei cu furnizorii);

CERINTE

-studii superioare in domeniul tehnic sau economic
-capacitate de planificare, organizare, coordonare.
-orientare puternica spre rezultate si capacitate de incadrare in termen.
-cunostinte IT
-cunoasterea a minim 2 limbi de circulatie internationala (engleza nivel avansat)
-experienta in aprovizionare minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-telefon

- import si distributie materiale pentru finisaje in constructii:
- gresie, faianta, placa klinker,
- obiecte sanitare, obiecte sanitare si accesorii pentru persoane cu disabilitati,
- rame de montaj si rezervoare geberit, sisteme de drenaj pluvia,
- mobilier de baie,
- cazi si cabine simple si cu hidromasaj, Jacuzzi,
- oglinzi, baterii, accesorii de baie,
- adezivi, profile, rame de aerisire si usite de vizitare, ventilatoare,
- mozaic de sticla,
- radiatoare, seminee,
- granit, marmura, travertin, pietre naturale si decorative etc.

Pentru detalii accesati www.jollycluj.ro