Maistru Santier

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista firma de constructii in vederea ocuparii postului de Maistru de Santier.

Responsabilitati:
- verificarea corectitudinii lucrarilor in conformitate cu planul de constructie
- coordonarea muncitorilor
- organizarea activitatii in cadrul santierului
- stabilirea necesarului de materiale pentru o desfasurare optima a activitatii
- raportarea catre responsabilul de proiect

CERINTE

- experienta pe un post similar
- studii superioare sau medii
- cunostinte in domeniu (constructii)
- abilitati de organizare, coordonare si planificare
- deschis spre munca in echipa si colaborare
- abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- persoana responsabila, punctuala, dinamica
- seriozitate, rezistenta la stres
- permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.