LUCRATOR COMERCIAL - POLLUS CENTER CLUJ

Musette

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcinile postului:
- vanzare de produse de marochinarie (posete, incaltaminte etc.), lucru cu casa de marcat, incasare, operare in soft specific de gestionare a vanzarilor.
Are responsabilitate fata de gestiune si fata de bani.

Programul de functionare al magazinului este de luni pana duminica intre orele:10.00-22.00. Tel.:0372.705.723.

Se lucreaza in doua ture, cate 2 angajati/ tura, astfel:
L M M J V S D
Sapt.1 T1 T2 T1 T2 T2 T1 T1
Sapt.2 T2 T1 T2 T1 T1 T2 T2
Sapt.3 T1 T2 T1 T2 T2 T1 T1
Sapt.4 T2 T1 T2 T1 T1 T2 T2

CERINTE

Aptitudini de comunicare foarte bune
Experienta in domeniu (lucrator comercial) – de dorit
Buna operare PC: Word, Outlook Express
Disponibilitate pentru program prelungit si lucru in ture
Capabilitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

600 ron net salariu/bonuri de masa in valoare aprox.de 160 ron/comision din vanzare care se incadreaza intre 400 - 600 ron/luna

Musette – producator si distribuitor de incaltaminte si marochinarie – Bucuresti
www.musettegroup.ro