Lucrator Comercial Magazin Nike Cluj-Napoca

ELMEC ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezint¿ ¿i vinde produsele oferind toate informa¿iile necesare despre acestea;
- Identific¿ ocaziile de a vinde produse complementare;
- Analizeaz¿ rezultatele de vânz¿ri împreun¿ cu echipa;
- Recep¿ioneaz¿ produsele potrivit instruc¿iunilor ¿i politicii interne a magazinului;
- Men¿ine un mediu de lucru curat ¿i profesionist;
- Contribuie la men¿inerea standardelor excelente de Customer Service.

CERINTE

- Studiile superioare si experien¿a pe o pozi¿ie similar¿ constituie un avantaj;
- Excelente abilit¿¿i comunica¿ionale ¿i interpersonale;
- Capacitatea de a trata clien¿ii într-un mod profesionist;
- Cuno¿tin¿e ¿i experien¿¿ în livrarea de servicii la cele mai înalte standarde;
- Persoan¿ orientat¿ spre solu¿ii, bun la munca în echip¿, flexibil;
- Bune cuno¿tin¿e de limba englez¿ constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari;
- Tichete de masa;
- Echipa tanara, motivata, promovare in functie de rezultate.

ELMEC ROMANIA este distribuitor oficial in Romania al produselor Nike, Camper, Miss Sixty, Calvin Klein Jeans, Converse, Dockers. Daca vrei sa iti construiesti o cariera, sa descoperi primul colectiile sport sau fashion si sa lucrezi intr-un mediu fascinant, alatura-te astazi echipei noastre tinere si dinamice din Cluj-Napoca!