LUCRATOR COMERCIAL / GESTIONAR

S.C. Midal Interfrig Cluj S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste acte contabile din/ in programul de gestiune(cunostinte de gestiune primara);

- Responsabilitate privind introducerea datelor;

- Receptie si livrare marfa catre clienti;

- Consiliere clienti;

- Inventarierea stocurilor

CERINTE

- Studii medii;

- Responsabilitate, rezistenta la stres, capacitatea de lucru in echipa;

- Capacitati de comunicare inter-umane;

- Cunostinte operare pc (Word, Excel, program de gestiune);

- Experienta in vanzari directe min 1 an;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, mediu de lucru motivant.

S.C. Midal Interfrig Cluj S.R.L. s-a infiintat in anul 1999, avand ca obiect principal de activitate comercializarea echipamentelor frigorifice.SC Midal Interfrig Cluj este filiala grupului de firme Midal. MIDAL reprezinta deja un nume de referinta in tehnica frigului, calitatea produselor si serviciilor sale fiind bine cunoscute pe piata interna si externa.