Sofer pentru distributie - Floresti

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

De peste 20 de ani firma Dennver Comimpex ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre echipa noastra specializata. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Postul este pentru locatia noastra din Floresti (jud. Cluj), DennverProfi.

Responsabilitati :
- Transportul de marfa la clienti conform planificarilor zilnice;
- Transportul de marfa de la furnizor;
- Preluarea / predarea documentelor specifice;
- Intretinerea masinii din dotare si semnalarea oricaror nereguli / defectiuni;
- Zonele de distributie: Alba, Salaj, Maramures, Harghita;

CERINTE

Cerinte :
- Permis de conducere categoria B obtinut de minim 3 ani;
- Experienta in transportul de marfuri, fara evenimente rutiere;
- Cazier curat;
- Orientare catre client si solutii;
- Reprezinta avantaj: cunoasterea produselor specifice depozitului de materiale de constructii;

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.