Lucrator comercial/Casier(a) - CLUJ

SELGROS CASH & CARRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrator comercial:
- plasarea corespunzatoare a articolelor la raft;
- informarea clientilor cu privire la sortimentul din raion;
- asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca.

Casier/a:
- facturarea articolelor la casa;
- incasarea corecta a numerarului;

CERINTE

- Studii medii;
- abilitati de comunicare;
- orientare catre client;
- experienta in domeniul comercial reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Sistem informatic performant si logistica moderna;
- Oportunitatea unei cariere intr-un concern international

SELGROS este una dintre cele cele mai de succes firme Cash&Carry din Europa fiind prezenta pe piata din Romania incepand cu anul 2001. In prezent detinem 17 magazine: unul in Brasov, trei in Bucuresti, cate unul in Constanta, Targu-Mures, Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca, Arad, Craiova, Ploiesti, Bacau, Suceava, Iasi, Galati si Braila.