Logistics Quality Specialist

Sc Karl Heinz Dietrich International Exped SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Determina planul de imbunatatire al proceselor;
Colectarea si structurarea informatiilor specifice activitatii de audit;
Analiza si aprecierea conformitatii si eficacitatii sistemului calitatii;
Examinarea documentelor referitoare la sistemul calitatii si intocmirea raportului de examinare;
Intocmirea documentelor specifice activitatii de audit;
Implementarea, mentinerea si imbunatatirea sistemului calitatii;
Educarea, instruirea si motivarea pentru calitate a personalului;
Îmbunătăţirea permanentă a calităţii pregătirii sale profesionale şi de specialitate;
Program de lucru in ture.

CERINTE

Cunostinte foarte bune de operare pe calculator( cunostinte operare SAP constituie avantaj);
Cunostinte foarte bune de limba engleza;
Certificare auditor intern;
Experienta in automotive constituie avantaj;
Bune abilitati de organizare;
Atentie distributiva, spirit de echipa;
Flexibilitate, rabdare, atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Transport

SC Karl Heinz Dietrich International Exped SRL - Companie Germana de Logistica.