LOCTIITOR SEF MAGAZIN

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea individual¿ si cooperativ¿ a magazinului, realizarea profitului cu ajutorul produselor speciale si crearea unui marketing orientat spre clienti
- Crearea unei echipe de vânz¿tori profesionisti, conducerea acesteia si supravegherea continu¿ a stocului.
- Asigurarea netulburat¿ a function¿rii magazinului aflat sub conducere,
- Are obligatia s¿ tin¿ cont de interesele angajatorul în cursul execut¿rii sarcinilor
- Organizarea, executia si controlarea executiei activit¿tilor legate de functionarea magazinului.
- Efectuarea activit¿tilor administrative legate de conducere si predarea situatiilor la termen.
- Verific¿, analizeaz¿ si evalueaz¿ realizarea planului magazinului
- Verific¿ structura stocului, valoarea si rulajul lui;
- Particip¿ activ în planificarea si realizarea proceselor de reclame
- Realizeaz¿ situatiile statistice si referintele acestora
- Depune la termen situatiile la institutiile
- Verific¿ aranjarea m¿rfii din punct de vedere al ratiunii si al imaginii
- Este responsabil pentru personalul angajat al magazinului
- Particip¿ la instruirea angajatilor, formeaz¿ o echip¿
- Este responsabil de realizarea sarcinilor financiare si administrative a magazinului.
- R¿spunde de stocul magazinului ( de inventar)
- Realizeaz¿ planurile de sarcini zilnice pentru angajatii firmei
Tine leg¿turi cu:
- Directorul zonal
- echipa de designeri
- colegii de la serviciul financiar-administrativ

CERINTE

- minim studii medii (Obligatoriu diploma de bacalaureat sau scoal¿ profesional¿ cu profil comercial si cu examene absolvite)
- experienta in domeniul vanzarilor: minim 5 ani
- cunostinte: de operare PC, de contabilitate de gestiune, de operare a stocurilor
- limba maghiara - avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa pentru fiecare zi lucr¿toare;
- Prim¿ lunar¿.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
www.yourjobs.ro

Clientul nostru detine un lant international de magazine de imbracaminte destinat tinerilor si persoanelor mai neconformiste. Unul din atuurile companiei reprezinta promotiile desfasurate pe tot parcursul anului si gama variata de produse atat pentru femei cat si pentru barbati.