Álláshirdetés: Informatikai szaktanácsadó

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladatok:

Támogatást nyújt telefonon, interneten, valamint helyileg az ügyfeleknél a Setrio Soft cég által kifejlesztett szoftverekel kapcsolatosan, az esetleges problémák megoldásában
Meghallgatja az ügyfelek problémáit, és segít a mielőbbi megoldásukban
Helyben megoldja a problémákat ott, ahol az lehetséges
Feltelepíti a szoftvert az ügyfél számítógépére
Bemutatja a Setrio Soft cég által fejlesztett szoftvereket
Összegyűjti és időre átadja a jelentéseket és a kimutatásokat a közvetlen felettesének
Együttműködik a cég valamennyi szervezeti egységével a jó munkavégzés és munkakapcsolat érdekében

CERINTE

Elvárások:

Felsőfokú végzettség( a szakmában szerzett diplomával rendelkezők előnyt élveznek)
Tapasztalat: 1 év hasonló munkakörben (előnyt jelent)
Desktop rendszerek ismerete, magas fokú Windows ismeret, kezelési gyorsaság
Kiváló kommunikációs készség
Konfliktusok kezelésére alkalmas személyiség
Jó tárgyalókészség, szervezőkészség és pontosság
Jó matematikai készség (előnyt jelent)
Állhatatosság, felelősség, gyors gondolkodásmód, jó stressztűrő képesség

BENEFICII OFERITE

Amit a cég kínál:

Versenyképes jövedelem
Fiatal, folyamatosan fejlődő csapat
Hosszú távú, biztos munkahely