LABORANT

SC BENGOSS COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prelevari si incercari fizice pentru materiale de constructii ( ciment; agregate; adeziv etc);
- Realizarea prelevarii prealabile a materiilor prime chimice utilizate in productia gamei Bauleiter;
- Comunica informatiile ( buletine/ note tehnice) transmise de producator;
- Deservirea aparaturii de laborator conform cu instructiunile
- Realizarea masuratorilor parametrilor prafoaselor pe parcursul procesului tehnologic;
- Efectuarea inregistrarilor de masuratori;
- Conlucrarea cu angajatii departamentului de productie in domeniul mentinerii procesului de productie la nivelul cerintelor tehnologice.

CERINTE

Studii de specialitate- profil chimie
Atestatul ISC reprezinta un avantaj
Cunostinte operare PC
Spirit de echipa si profesionalism
Experienta in domeniul materialelor de constructii constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Conditii salariale avantajoase
- Bonuri de masa
- Transportul asigurat

PUNCTUL DE LUCRU ESTE SITUAT LA 20 KM DE CLUJ- COM. CAPUSUL MARE.

S.C. BENGOSS COMIMPEX S.RL. ESTE O SOCIETATE CU CAPITAL INTEGRAL PRIVAT, AVAND CA OBIECT PRINCIPAL DE ACTIVITATE PRODUCEREA SI COMERCIALIZAREA DE MATERIALE DE CONSTRUCTII SI FINISAJ,SUB BRAND-UL BAULEITER. SOCIETATEA A FOST FONDATA IN ANUL 1993 INREGISTRAND O DINAMICA CONTINUA CONCRETIZATA IN REALIZAREA UNUI RULAJ IMPRESIONANT DE MATERIALE DE CONSTRUCTII SI FINISAJ.