Kundenbetreuer

S.C. NETEX CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistreaza solicitarile de informatii sau nemultumirile primite fie telefonic sau prin e-mail
- rezolva intr-un timp cat mai scurt aceste solicitari in functie de prioritate, conform politicii companiei
- solicita ajutorul celorlalte departamente pentru anumite probleme
- filtreaza solicitartile primite pentru a le identifica pe cele mai frecvente
- transmite o serie de raportari departamentelor implicate.

CERINTE

Esti tanar, fara experienta profesionala dar in cautarea unui job sigur
si de perspectiva?
Alatura-te echipei noastre!

- limba germana nivel avansat
- o alta limba straina constituie un avantaj
- minum studii medii
- abilitati de utilizare a pachetului MS Office
- bune abilitati de comunicare
- persoana organizata, analitica, atenta la detalii
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se ofera posibilitatea avansarii in companie
- mediu de lucru placut
- colectiv tanar si dinamic
- contract de munca
- pachet salarial atractiv

Wir sind Ihr Partner fuer Call Center Dienstleistungen in Deutschland und Europa! Wir bieten Ihnen ein konkurrenzloses Preis-/Leistungs Verhaeltnis aufgrund unserer Standorte (Rumanien, Ukraine und Serbien). Durch VoIP Technologie koennen wir sehr niedrige Telefonkosten zu Festnetzsprachqualitaet anbieten. Hohe Stabilitaet und sehr geringe technikbedingte Ausfallsraten durch Verteilung der Arbeitsplaetze auf 8 Standorte in Rumanien (3 in Timisoara, 1 in Sibiu, 2 in Resita, 1 in Cluj, 1 in Agnita), 1 Standort in der Ukraine (Lviv) und 1 Standort in Serbien (Novi Sad).