KEY ACCOUNT MANAGER pentru Centrul regional Corporate Cluj

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Coordoneaza si dezvolta activitatea de vanzare de polite de asigurare catre clienti Corporate in judet;
* Promoveaza servicii financiare oferite de Grupul financiar BT;
* Stabileste masuri necesare pentru realizarea planului de incasare.

CERINTE

* Studii superioare;
* Orice forma de pregatire post-universitara in vanzari, marketing si asigurari;
constituie un avantaj;
* Minim 3 ani experienta in vanzari;
* Orice experienta intr-o pozitie executiva constituie un avantaj;
* Excelente abilitati de comunicare, negociere si organizare;
* Orientare spre rezultate;
* Integritate si onestitate.

BENEFICII OFERITE

* Salariu motivant si bonusuri;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA