KEY-ACCOUNT MANAGER

Split Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vânzare de produse ¿i servicii
Prospectarea pie¿ei ¿i dezvoltarea portofoliului de clien¿i
Negocierea ¿i încheierea contractelor
Urm¿rirea încas¿rilor ¿i a termenelor de plat¿

CERINTE

Experien¿¿ în vânz¿ri minim 2 ani
Experien¿¿ în vânzarea pe mai mul¿i pa¿i
Cuno¿tin¿e operare PC
Abilit¿¿i de comunicare si negociere
Cunoa¿terea avansat¿ a limbii engleze
Carnet de conducere categoria B
Disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractiva, masina, telefon
Posibilitatea administr¿rii unui portofoliu de clienti companii de prestigiu
Mediu de lucru la standarde performante

SPLIT CONSULTING - motorul t¿u de c¿utare a job-ului dorit - recruteaz¿ ¿i selecteaz¿ pentru clientul s¿u,renumit¿ companie din domeniul etichetelor ¿i a codurilor de bare, persoana cea mai potrivit¿ pt postul de REPREZENTANT VÂNZ¿RI!
Construie¿te-¿i o carier¿ de succes al¿turi de SPLIT CONSULTING