KEY ACCOUNT EXECUTIVE - Cluj

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa vanda produsele societatii catre clientii internationali alocati (din teritoriul desemnat) cu respectarea criteriilor de performanta: vanzarea catre toti clientii, vanzarea intregii game de produse a societatii, incadrarea in termenul de plata agreat, respectarea politicii comerciale a societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte;
-sa asigure conditii optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare la raft, etc) pentru produsele societatii.

CERINTE

-studii medii/superioare;
-minim 1 an de experienta intr-un post de agent de vanzari catre clientii internationali;
-siguranta de sine;
-capacitate de convingere, persuasivitate;
-perseverenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;
-bune capacitati de comunicare;
-responsabilitate, constiinciozitate.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- cultura organizationala puternica;
- programe de training;
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.)

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10 000 clienti si acoperirea intregului teritoriu local.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro