Key Account (Cluj-Napoca / Turda)

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza procesarea comenzilor de achizitii si livrare;
- Centralizeaza si transmite comenzile catre productie;
- Tine evidenta stocurilor;
- Plaseaza comenzile la transportatori si urmareste respectarea termenelor de livrare;
- Mentine relatia cu clientii si furnizorii.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta pe o pozitie similara min 2 ani;
- Cunostinte limba engleza/franceza la nivel avansat;
- Cunostinte operare PC.

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare. Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 8 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca.