Junior Project Manager

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra anunta selectia candidatului pentru ocuparea postului de Junior Project Manager.

Domeniul de activitate al companiei angajatoare: Colectarea, prelucrarea, valorificarea si inlaturarea deseurilor.
Concern austriac cu activitati in domeniul electricitatii, trading, retele, operational, date, apa, caldura, salubrizare, gaz. Grupul activeaza in domeniul salubrizarii si este prezent in 9 tari printre care si Romania.

Obiectivele postului:
- Cresterea CA cu 10%
- Aducerea unui numar minim de clienti noi / luna
- Mentinerea unui minim de profitabilitate pe clienti

Responsabilitati:
- Prospecteaza, contacteaza si oferteaza clientii
- Intocmeste contracte de servicii
- Dezvolta businessul pe segmentele de piata alocate
- Distribuie documente oficiale ale companiei
- Detine responsabilitatea informatiilor din piata si a celor transmise in piata

Dotari:
- autoturism, telefon si laptop de serviciu

Locul desfasurarii:
- munca de teren si la sediul societatii

Beneficii:
- Training intern pe serviciile companiei si pe vanzari
- Oferta de munca pe perioada nedeterminata
- Oferta financiara foarte buna + comision din vanzari

CERINTE

- absolvent de studii superioare (domeniu tehnic)
- experienta in domeniul gestionarii deseurilor (avantaj)
- experienta in vanzari
- orientat spre business si dezvoltarea afacerii
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte de limba maghiara sau/si germana (avantaj)
- abilitati de comunicare si relationare foarte bune
- capacitate de asimilare de noi informatii
- cunostinte in domeniile: logistic, economic
- motivatie si implicare totala in activitate 100%
- posesor permis auto categoria B
- loialitate, colegialitate, optimism
- rapiditate in reactii
- capacitate de sinteza a informatiilor

BENEFICII OFERITE

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri.