IT specialist

Abits

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea, instalarea, reinstalarea, configurarea sistemelor de calcul
Detectarea si remedierea defectiunilor hardware .
Asistenta tehnica , inclusiv vizite, partenerilor de afaceri .

CERINTE

Experienta in infrastructura IT, minim 3 ani.
Cunostinte foarte bune de : PC hardware (instalare + depanare), retelistica , SO-instalare si depanare(XP/W7/W2003/W2008/Linux).
Abilitati de comunicare si relationare.
Cunoastera modului de functionare al aplicatilor economice : erp, crm, e-commerce
Orientat spre client si rezolvarea problemelor , capacitate de asumare a resposabilitatilor - obligatoriu
Dorinta de perfectionare continua - obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

DESCRIEREA FIRMEI

Echipa tanar si dinamica dezvoltam solutii de business.
Dorim sa dezvoltam relatii de tip castig-castig cu toti partenerii nostrii inclusiv cu personalul nostru.