Internship resurse umane - psihologie

Cabinet Individual de Psihologie Ioana Suciu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conceperea, organizarea si promovarea unor evenimente specifice (training-uri, work-shopuri, grupuri de dezvoltare personala etc);
- identificarea si implementarea unor metode si strategii de promovare a activitatilor cabinetului;
- aportul cu idei la conceperea si realizarea site-ului cabinetului;
- gestionarea relatiilor cu clientii si inregistrarea datelor clientilor in bazele de date;
- planificarea, organizarea si realizarea interviurilor pentru recrutarea noilor candidati.
Perioada de desfasurare :1 martie -30 aprilie 2013, program 10-14 sau 14-18

CERINTE

- studii superioare in curs sau finalizate;
- abilitati organizatorice si de comunicare;
- seriozitate, creativitate, flexibilitate, spontaneitate, entuziasm;
- atitudine proactiva, cooperanta, abilitati de lucru in echipa;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar, dinamic si placut
- oportunitatea de a experimenta elementele teoretice invatate, intr-un mediu in care esti liber a-ti exprima creativitatea si spiritul inovator;
- perfectionare in domeniu si dezvoltare personala;
- feed-back constructiv cu privire la activitatile intreprinse

!!!Cv-urile se trimit pe adresa psihologcluj@yahoo.com pana in data de 28 februrarie 2013

Cabinet psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania in specializarile psihologie clinica, psihologia muncii, psihologia transporturilor si psihologie pentru aparare si securitate nationala va ofera evaluari psihologice, consultatii psihologice, grupuri de suport , stagii de practica in HR si psihologie , avize port /arma , avize angajare, avize permis auto, coaching , dezvoltare personala, consultanta in resurse umane. Va asteptam de la luni pana vineri intre orele 9-19 pe str Motilor nr 35 , ap 1b