Internship platit in Resurse Umane- Cluj-Napoca

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru filiala Trenkwalder din Cluj-Napoca recrutam persoane dinamice si entuziaste care sa participe in cadrul programului nostru de internship platit.

RESPONSABILITATI:
- activitatea de suport a unei agentii de recrutare, selectie si leasing de personal;
- activitati de aprovizionare si protocol;
- munca de interfata, relatia cu clientii;
- gestiune, organizare documente si lucrul cu baze de date (corespondente, pontaje).

CERINTE

- deschidere spre noi oportunitati de invatare;
- prefarabil studii pe profil uman;
- proactivitate;
- pasiune pentru domeniul resurselor umane;
- atitudine pozitiva;
- cunostinte de utilizare a calculatorului (Pachet Microsoft Office);
- abilitati de comunicare;
- persoana organizata.

BENEFICII OFERITE

- internship platit in domeniul Resurselor Umane;
- posibilitatea de dezvoltare in cariera alaturi de o echipa tanara;
- oportunitatea de a lucra intr-o firma multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.