INTERNSHIP IN PSIHOLOGIE

Cabinet Individual de Psihologie Ioana Suciu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se va desfasura timp de 4 ore pe zi timp de 2 luni in cadrul cabinetului, presupunand urmatoarele sarcini:
- Conceperea/organizarea documentelor si a workshopurilor.
- Pregatirea materialelor pt training si a serviciilor specifice.
- Gestionarea bazei de date a clientilor.
- Programarea clientilor.

CERINTE

- Studenti sau absolventi ai facultatii de psihologie, motivati si dornici sa isi puna in practica cunostiintele de specialitate invatate.
- Abilitati de comunicare si organizatorice.
- Cunostinte de operare PC ( navigare Internet, Microsoft Office).
- Aptitudini de planificare si gestionare a documentelor.

BENEFICII OFERITE

- Internshipul este gratuit.
- Se ofera adeverinta de participare si recomandare pt angajare.
- Acordarea orelor de practica pentru studenti.
- Perfectionare in domeniu si dezvoltare personala.
- Posibilitatea de a pune in practica cunostintele invatate si dobandirea altelor noi.

Cabinet psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania in specializarile psihologie clinica, psihologia muncii, psihologia transporturilor si psihologie pentru aparare si securitate nationala va ofera evaluari psihologice, consultatii psihologice, grupuri de suport , stagii de practica in HR si psihologie , avize port /arma , avize angajare, avize permis auto, coaching , dezvoltare personala, consultanta in resurse umane. Va asteptam de la luni pana vineri intre orele 9-19 pe str Motilor nr 35 , ap 1b