Intern HR /Psihologie

Cabinet Individual de Psihologie Ioana Radu

Job expirat

RESPONSABILITATI

• dezvoltarea serviciilor specifice mediului de afaceri ;
• proiectarea unor servicii destinate persoanelor interesate de sfera dezvoltării personale
• promovarea serviciilor cabinetului;
• realizarea de materiale pentru activităţile desfaşurate în cabinetului;
• alocarea și gestionarea resurselor pentru training si workshop;
• menținerea relației cu clienții ;

CERINTE

• studii superioare finalizare sau în curs de desfășurare;
• cunoștințe operare PC, Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Internet;
• excelente abilități de comunicare orală și scrisă;
• excelente abilități de inter-relaționare;
• bune abilități organizatorice;
• bune abilități de gestionare a timpului;
• atenție la detalii;
• capacitatea de adaptare;
• flexibilitate.
* Disponibilitate de munca 4 ore /zi de luni pana vineri in intervalul orar 10-14 sau 14-18

Aşteptăm CV-urile voastre împreună cu o scrisoare de intenţie pe adresa de e-mail psihologcluj@yahoo.com. până luni, 31 martie 2014, ora 12.00

BENEFICII OFERITE

 posibilitatea de a lucra într-un mediu tânăr, dinamic şi plăcut ;
 oportunitatea de a experimenta elementele teoretice învăţate ;
 experienţă şi perfecţionare în domeniul Resurselor Umane/ Psihologie;
 feed-back constructiv

Cabinet psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania in specializarile psihologie clinica, psihologia muncii, psihologia transporturilor si psihologie pentru aparare si securitate nationala va ofera evaluari psihologice, consultatii psihologice, grupuri de suport , stagii de practica in HR si psihologie , avize port /arma , avize angajare, avize permis auto, coaching , dezvoltare personala, consultanta in resurse umane.