Instructor aerobic

SC SMU Enterprises SRL (ReflexoSun)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam spre angajare cu contract si carte de munca persoana pe postul de antrenor aerobic si step-aerobic in cadrul salonului nostru. Este esentiala seriozitatea, comunicativitatea si atentia fata de clienti.

Atributiile acestui post sunt:

* efectuare antrenamente aerobic si step-aerobic, 2-3 sedinte pe zi, de regula dupa-masa (incepand cu orele 17, 18).
* consiliere clienti
* activitati auxiliare (pregatire materiale, muzica, ordine la locul de munca - de curatenie se ocupa altcineva).
* programari clienti.

CERINTE

Experienta in efectuare ade antrenamente aerobic, step-aerobic sau tae-bo, personalitate placuta, comunicativitate.

BENEFICII OFERITE

* Remuneratie peste media pietei.
* Conditii de lucru excelente, mediu informal, ambient placut, fara stress.
* Posibilitati de perfectionare in domeniu.
* Program flexibil.

Centrul de Remodelare Corporala ReflexoSun este un loc special care exista pentru corpul si spiritul dumneavoastra. Alaturi de noi, veti reusi sa inlaturati sau sa diminuati vizibil problemele estetice ale corpului, si in acelasi timp sa evadati din stresul cotidian si sa beneficiati de clipe de liniste si relaxare. Ne straduim sa va oferim servicii de inalta calitate, consultanta de specialitate si tratamente care functioneaza, toate acestea la preturi accesibile. Alege-ne pe noi pentru ca visele tale sa prinda contur!