INSTALATOR IN INSTALATII TEHNICO-SANITARE

S.C. DENSO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma din Cluj Napoca ce ofera servicii de proiectare, executie, consultanta si service pentru lucrari de instalatii APA-CANAL-GAZ.
-extinderi conducte apa-canal
-bransamente apa
-racorduri canal
-extinderi conducte gaz
-bransamente gaz
-executie instalatii utilizare gaz
-incalziri centrale
Firma dispune de asemenea de un dispecerat pentru interventie operativa cu personal calificat pentru asociatiile de proprietari, persoane fizice sau juridice pe baza unui abonament de intretinere pentru instalatiile de apa, canalizare si incalzire.

CERINTE

- Seriozitate si cunostinte in domeniul instalatiilor sanitare
- Experienta in profesie: 2 ani
- De preferat: calificare de instalator APA-CANAL-GAZ
- Studii medii
- Eventual permis auto- categoria B

BENEFICII OFERITE

Perioada proba: 1 luna; Salariu acordat in perioada de proba: 1200 RON
Salariu acordat dupa perioada de proba 1400- 1600 RON (in functie de abilitatile dovedite)

CARTE DE MUNCA,
CONCEDIU DE ODIHNA PLATIT,
ORE SUPLIMENTARE PLATITE,
BONUSURI,
BONURI DE MASA

Firma DENSO-HR ofera servicii de recrutare-selectie de personal, asistenta in dezvoltarea departamentelor HR, evaluare psiho-profesionala a angajatilor.