Inspector Resurse Umane

ONCOS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul principal al postului: organizarea, planificare si conducerea cu maxim de eficienta a tuturor activitatilor de resurse umane, in asa fel incat sa contribuie la realizarea cu succes a obiectivelor economice ale companiei si sa sprijine permanent procesul managerial din companie.

CERINTE

- studii superioare de specialitate si curs inspector resurse umane;
- experienta concreta, cu rezultate de succes in - activitatea de resurse umane in companii cu un numar de angajati mai mare decat 1000 - 1-2 ani;
- viziune de ansamblu, pe termen mai lung asupra activitatilor specifice dar si cuprinderea detaliilor;
- abilitate si capacitate de a planifica, organiza si conduce o activitate de amploare si de a rezolva probleme complexe;
- responsabilitate si loialitate fata de companie;
- initiativa, dinamism, atitudine proactiva;
- leadership, excelente abilitati de comunicare, relationare si motivare a echipei de lucru;
- buna cunoastere a legislatiei in vigoare;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit de atractiv,
Diverse bonusuri si prime.

DESCRIEREA FIRMEI

Oncos Cluj.