Inspector calitate

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verific¿ condi¿iile de p¿strare a materiilor prime, materialelor ¿i produselor finite;
- verific¿ prin sondaj în fluxul de fabrica¿ie calitatea produselor;
- verific¿ dac¿ materiile prime ¿i materialele sunt în termenul de valabilitate;
- gestioneaz¿ stocurile de materii prime, materiale ¿i produse neconforme;
- întocme¿te centralizatoarele de neconformit¿¿i ¿i reclama¿ii;

CERINTE

- studii superioare tehnice
- cursuri în domeniul Managementului Calit¿¿ii (constituie avantaj)
- cuno¿tin¿e de limba englez¿ (nivel mediu)
- cuno¿tin¿e de operare PC
- experien¿¿ minim un an în produc¿ie

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant ¿i beneficii de training ¿i instruire în domeniul de activitate
- posibilitatea de dezvoltare profesional¿

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire ¿i consultan¿¿ în management
Clientul nostru este RottaPrint - Tipografie flexografic¿ - leader na¿ional în produc¿ia de etichete autocolante, cornete de înghe¿at¿ ¿i capace de aluminiu
www.rottaprint.ro