INGINERIE TOPOGRAFIE CADASTRU

SC TOPO CENAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea viitorului angajat implica desfasurarea activitatii in mare parte la birou, interpretarea si executarea proiectelor

CERINTE

- Responsabilitate pentru buna executie a lucrarilor, responsabilitate fata de mijloacele tehnologice utilizate .
- Absolvent de studii superioare tehnice ;
- Experienta in domeniu , respectiv activitate de birou, minim 1 an ;
-Cunostinte temeinice despre continutul si intocmirea documentaţiilor cadastrale care stau la baza inscrierii in cartea funciară a actelor şi faptelor juridice .
-Cunostinte solide : AutoCAD , TOPOLT , MS-OFFICE , GENERARE CP .
-Este capabil sa lucreze sub presiunea unui termen limita.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- conditii moderne de lucru, logistica necesara desfasurarii activitatii

Persoana juridica autorizata ANCPI CLASA I in Geodezie, Topografie si Cadastru , cu 10 ani experienta in domeniu .