Inginer Vanzari Transilvania

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-reprezentarea intereselor companiei in zona Transilvania;
-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-promovarea produselor companiei;
-efectuarea de demonstratii si training la clienti;
-participarea la negocieri cu partenerii si clientii;
-studierea pietei si tendintelor acesteia;
-monitorizarea intregului proces de vanzare.

CERINTE

-absolvent de studii superioare, profil tehnic;
-minim 3 ani de experienta in vanzari industriale;
-bune cunostinte de limba engleza;
-bune abilitati de negociere;
-persoana orientata spre actiune, cu initiativa;
-permis de conducere (categoria B).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala;
- posibilitate de instruire profesionala.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Vizitati site-ul www.smart-training.ro