Inginer vanzari echipamente electrice zona judetului Cluj

PROMOD S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta portofoliul de clienti al companiei
- promoveaza produsele din portofoliu, urmarind extinderea acestuia in colaborarea cu partenerii
- urmareste si abordeaza proiectele specifice, obtinand informatiile necesare in vederea ofertarii
- asigura livrarea comenzilor in situatiile urgente
- raporteaza saptamanal activitatea si transmite planificarea pentru perioada urmatoare
- urmareste realizarea targetului de vanzari lunar impus de conducere
- respecta programul stabilit si efectueaza vizite zilnice la clientii din portofoliu

CERINTE

- studii superioare in domeniul Electrotehnic sau similar
- capacitate de analiza si sinteza
- abilitati de comunicare
- experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

salar fix, bonuri de masa si bonus in functie de rezultate
- notebook, telefon mobil, telefon fix
- autoturism de servici
- participare la evenimente de prezentare noutati in domeniu
- oportunitatea de a lucra intr-o companie mare de profil care ofera oportunitati de dezvoltare profesionala

Firma PROMOD este unul dintre cei mai importanti comercianti din domeniul instalatiilor electrice si a decoratiunilor. Oferind produsele de calitate a mai mult de 75 de producatori de renume mondial, si servicii profesionale am stabilit relatii de afaceri cu peste 2.000 de parteneri dintre care si principalele retele comerciale multinationale din tara.